Úvodní slovo

Vážení rodiče,

vítejte v naší mateřské škole ,,Karafiát“, která Vás po otevření dveří zavede přímo do pohádky. Vstupenkou do našeho pohádkového království není ,,kouzelný plášť“, ,,létající kufr“ či ,,sedmimílové boty“, ale touha hrát si s pohádkou a jejím prostřednictvím se vrátit o několik let zpět. Vždyť právě v naší mateřské škole se snažíme podat dětem pomocnou ruku a prostřednictvím pohádek je provést bránou poznání. Jsme mateřská škola, která je specifická tím, že je zaměřená na rozvoj předčtenářské gramotnosti a práci s pohádkou.


Cílem naší mateřské školy je vždy naplňovat všech 5 P. Porozumění, péči, partnerství, pohodu a prožitek. Snažíme se vytvořit dětem příjemné a pohodové prostředí s kvalitním předškolním vzděláváním, kde upřednostňujeme prožitky před samotným výsledkem. Vycházíme vždy z potřeb a zájmu dětí, poskytujeme dětem individuální péči a snažíme se být jim dobrým partnerem. Proč? Aby se děti v naší mateřské škole cítily jako v P O H Á D C E.Nahlédneme tedy do ,,křišťálové koule“ a najdeme pohádkový svět, který poskytuje nejen dětem, ale i nám dospělým - prožitek, ponaučení a zábavu.
Zastavte proto svůj uspěchaný čas, podejte nám ruku a objevujte společně s námi ,,pohádkový svět“ naší mateřské školy Karafiát.
_____________________________________________________________________________

Jsme přihlášeni do těchto projektů:

 

© Mateřská škola Klatovy 2018 - všechna práva vyhrazena
Realizace: Písmomalířství Holý Klatovy & Jaroslav Stýblo TOPlist